Art-Elektrix Systemy Fotowoltaiczne​

Rozwój fotowoltaiki w Polsce w ostatnich kilku latach zwiększył się kilkukrotnie. W dużej mierze przyczynił się do tego rządowy program dotacji pod nazwą „Mój Prąd” który wystartował w 2019r. Program ten miał na celu zwiększenie udziału odnawialnych źródeł energii w Polskiej energetyce. Głównie za jego sprawą przez kilka ostatnich lat ilość montowanych instalacji rosła wykładniczo. 

Firma Art-Elektrix specjalizuje się w projektowaniu i doborze odpowiednich komponentów do małych i dużych instalacji fotowoltaicznych. Na rynku działamy już od kilku lat i nasze doświadczenia przekładają się na jakość wykonanych przedsięwzięć. Specjalizujemy się w instalacjach typu on grid, czyli współdziałających z siecią energetyczną oddając do niej nadwyżki energii, oraz tzw. instalacji wyspowych off grid, pozwalających na całkowicie autonomiczną pracę. Od tego roku rozpoczęliśmy współpracę z Włoską firmą PEIMAR oferującą moduły fotowoltaiczne marki premium.

 

Nasza oferta obejmuje również zestawy akumulatorowe solarne na działkę, oświetleniowe LED oraz obsługujące różne urządzenia elektroniczne ,AGD i inne. Na życzenie klienta projektujemy odpowiedni zestaw do danego zadania.

Ostatnio na blogu:

Produkty w Promocji

Popularne Produkty

 


Filters Sort
Podstawowe cechy produktu: TYP: Zasilacz awaryjny UPS + AVR Pobór prądu w trybie czuwania poniżej 0.75 A Napięcie zasilania: 12 VDC bateria lub sieć 230VAC Napięcie wyjściowe: 230 VAC …
1 499,00 
Podstawowe cechy produktu: TYP: DC/AC Funkcja ECO MODE: Pobór prądu w trybie czuwania poniżej 0.15 A Napięcie zasilania: 11÷15 VDC Napięcie wyjściowe: 230 VAC Moc maksymalna:…
469,00 
1 2 95