Art-Elektrix Systemy Fotowoltaiczne​

Rozwój fotowoltaiki w Polsce w ostatnich kilku latach zwiększył się kilkukrotnie. W dużej mierze przyczynił się do tego rządowy program dotacji pod nazwą „Mój Prąd” który wystartował w 2019r. Program ten miał na celu zwiększenie udziału odnawialnych źródeł energii w Polskiej energetyce. Głównie za jego sprawą przez kilka ostatnich lat ilość montowanych instalacji rosła wykładniczo. 

Firma Art-Elektrix specjalizuje się w projektowaniu i doborze odpowiednich komponentów do małych i dużych instalacji fotowoltaicznych. Na rynku działamy już od kilku lat i nasze doświadczenia przekładają się na jakość wykonanych przedsięwzięć. Specjalizujemy się w instalacjach typu on grid, czyli współdziałających z siecią energetyczną oddając do niej nadwyżki energii, oraz tzw. instalacji wyspowych off grid, pozwalających na całkowicie autonomiczną pracę. Od tego roku rozpoczęliśmy współpracę z Włoską firmą PEIMAR oferującą moduły fotowoltaiczne marki premium.

 

Nasza oferta obejmuje również zestawy akumulatorowe solarne na działkę, oświetleniowe LED oraz obsługujące różne urządzenia elektroniczne ,AGD i inne. Na życzenie klienta projektujemy odpowiedni zestaw do danego zadania.

Ostatnio na blogu:

Produkty w Promocji

Popularne Produkty

 


Filters Sort
Specyfikacja techniczna PEIMAR SM325M Nominalna moc wyjściowa (Pmax) 325 W Tolerancja mocy 0/+5 W Napięcie znamionowe przy Pmax (Vmp) 34.15 V Prąd znamionowy przy Pmax (Imp) 9.52 A Napię…
19 500,00 
Produkt
Zestaw słoneczny do grzania wody w bojlerach z systemem montażu. Najprostszy system grzania wody w bojlerach dostępny na rynku. Komplet który prezentujemy składa się z 6 modułów fotowoltaicznych(paneli…
3 900,00 
1 2 3 63